Contact

Gewestelijke overheidsdienst Brussel

Brussels International

EFRO Directie

Evi Cornelis, Directeur

Sint-Lazarusplein 2
1035 Brussel

Telefoon : +32 800  3874
E-mail : efro@gob.brussels

Team

  • Ann Moerman
    Juridisch medewerker, projectmanagement
    amoerman@gob.brussels
  • Anouchka Monseur
    Juridisch medewerker, projectmanagement
    amonseur@sprb.brussels
  • Bieke Comer
    Projectmanagement
    bcomer@gob.brussels
  • Chrisoula Papazoglou
    Financiën & Secretariaat
    cpapazoglou@sprb.brussels
  • Diane Mommaerts
    Projectmanagement
    dmommaerts@sprb.brussels
  • Dorien Strobbe
    Projectmanagement, Rapportage & Indicatoren
    dstrobbe@sprb.brussels
  • Elodie Nisol
    Financiën & Secretariaat
    elisol@sprb.brussels
  • Evi Cornelis
    Directeur
    ecornelis@gob.brussels
  • Feza Nyanghe
    Begroting & Financiën
    fnyanghe@sprb.brussels
  • Frédérique Van Nyen
    Projectmanagement, evaluatie & rapportage
    fvannyen@sprb.brussels
  • Geneviève Planchard
    Communicatie
    gplanchard@sprb.brussels
  • Jean-Philippe Paulus
    Juridisch medewerker, projectmanagement
    jppaulus@sprb.brussels
  • Jolan Bollen
    Projectmanagement
    jbollen@gob.brussels
  • Laurent Marliere
    Projectmanagement
    lmarliere@sprb.brussels
  • Maria Marcopoulos
    Projectmanagement, Europese Zaken
    mmarcopoulos@sprb.brussels
  • Nele De Waele
    Financiën & Secretariaat
    ndewaele@gob.brussels
  • Quentin RICHARD
    Eeste attaché, Coördinatieprogrammering, Evaluatie & Rapportage
    qrichard@sprb.brussels
  • Raphaël Parate
    Eerste attaché, Financiën & Budget Coördinatie
    rparate@sprb.brussels
  • Valentin Graas
    Voorbereiding 2021-2027 en andere programma's (Europese territoriale samenwerking, innovatieve stedelijke acties)
    vgraas@sprb.brussels
  • Yolande Gavilan Mesas
    Juridisch medewerker, projectmanagement
    ygavilanmesas@sprb.brussels